Otrzymujemy mnóstwo pytań, komentarzy, opinii dotyczących zarówno naszej pracy jak i nas samych, kim jesteśmy, dlaczego i po co.... W poniższych artykułach postaramy się przybliżyć Państwu nasze osoby, podzielić się opiniami klientów, odpowiedzieć na wiele pytań oraz przedstawić zakres usług oraz produkty, jakie oferujemy. Zachęcamy, szczególnie przyszłe Młode Pary, do skorzystania z naszych posezonowych promocji. Dla osób, które regularnie odwiedzają naszą stronę, zapraszamy do sekcji aktualności.

O nas... Wbrew pozorom to nie jest łatwe... Postanowiliśmy odłożyć ten artykuł na sam koniec. I okazuje się, że nawet dobór treści na witrynę oraz zaprojektowanie jej w całości od zaplecza może być łatwiejsze aniżeli powiedzenie czegoś o sobie. Powiedzenie czegoś, co gościa naszej strony może zainteresować, a przede wszystkim nie zanudzić... Może przejdźmy do konkretów:

>>>>> MEGA HD PROMOCJA - ODTWARZACZ Blu-ray GRATIS! <<<< **

Mega oferta dla przyszłych Młodych Par! Zarezerwujcie termin na uroczystość ślubną planowaną w miesiącach od grudnia do marca, a otrzymacie od nas odtwarzacz Blu-ray gratis lub opust cenowy! Zapraszamy!
Po ofertę cenową zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

...czyli minimum naszych słów, maksimum Waszych! Za wszystkie opinie serdecznie dziękujemy! To najlepsza forma reklamy nas samych jak i pozytywny bodziec do dalszego rozwoju!
Zamieszczone poniżej opinie są wypowiedziami naszych klientów z zachowaniem oryginalnej pisowni.

Czas pędzi nieubłaganie do przodu. Widzimy to na co dzień w lustrze, kiedy przybywa nam zmarszczek i siwizny, a czasami i ubywa włosów (tak jak dla autora niniejszego artykułu).

Aktualności, newsy, nowiny czyli "co w trawie piszczy" :

Oprawa muzyczna, lokale weselne, fundacje i stowarzyszenia, reklama etc. Szczecinek, Okonek, Borne Sulinowo, Czarne, Człuchów, Chojnice, Koszalin, Bobolice.

Realizacje foto i video skierowane są zarówno do organizatorów imprez masowych, rozrywkowych (np.: wydarzenia muzyczne, sportowe, kinderbale), jak i do osób prywatnych poszukujących obsługi foto-video na wydarzenia okolicznościowe:

Foto-ścianka to przenośne studio fotograficzne, gdzie na tle fotograficznym zdjęcia robi fotograf a nie automat. Zdjęcia wykonane w wysokiej rozdzielczości umożliwią wydruk odbitek dowolnego formatu.

Przedstawiamy Państwu porcję informacji w 3 działach, którymi warto - naszym zdaniem - podzielić się zarówno z naszymi obecnymi klientami, jak i z osobami interesującymi się fotografią i video filmowaniem. W tych działach chcielibyśmy przybliżyć zakres oraz rolę fotografa i kamerzysty, czym jest fotografia i filmowanie, a także z czym one NIE są związane, a tak często przez wielu mylnie interpretowane.

Music Partners to DJ + wodzirej / konferansjer, czyli duet idealny na imprezę – bo ... co dwie głowy, to nie jedna, a co cztery ręce, to nie dwie. Praca w duecie to optymalny pakiet, aby przez całą imprezę utrzymać atmosferę wspaniałej zabawy.