Foto-CHROMińscy zapraszają

Fotografia i filmowanie


Fotografia to magia, zaklęcie emocji, możliwość zapisu ulotnych chwil, możliwość spojrzenia na świat z innej strony. Zdjęcia towarzyszą nam od zawsze, w końcu dzięki fotografii możemy oglądać filmy. Film to ruch, ciąg obrazów przedstawionych w czasie, które wraz z dźwiękiem potrafią stworzyć fantastyczny klimat. To dokument, często prawdziwe gesty, słowa, wzruszenie.
Zamierzamy udowadniać, że zarówno zdjęcia jak i film są równie ważne, jak obie formy przekazu wzajemnie się uzupełniają. Zapraszamy do naszego świata fotografii i filmu...

Foto-CHROMińscy komórka

W dobie coraz większego postępu technicznego i powszechnego dostępu do nowoczesnych urządzeń mobilnych, coraz częściej do przeglądania stron internetowych używa się np. tabletów, palmtopów, smartfonów. Również i my, idąc z postępem czasu, zadbaliśmy o responsywność treści na stronie Foto-CHROMińscy. Od dziś możesz oglądać nas na swoim urządzeniu mobilnym.

FOTO I VIDEO AKTUALNOŚCI

W dowolnym miejscu i w każdych warunkach możesz bardzo szybko dowiedzieć się o naszych aktualnościach, z kim i w jakim miejscu odbyła się:

fotograficzna sesja ślubna

ceremonia ślubna

uroczystość weselna

fotograf Szczecinek

kamerzysta Szczecinek

Na bieżąco prezentujemy najnowsze realizacje foto i video.Zobacz Aktualności!!!

Rekomendacje

Ludzie powiadają...