Music Partners to DJ + wodzirej / konferansjer, czyli duet idealny na imprezę – bo ... co dwie głowy, to nie jedna, a co cztery ręce, to nie dwie. Praca w duecie to optymalny pakiet, aby przez całą imprezę utrzymać atmosferę wspaniałej zabawy.

Slide background

Music Partners

Demo 2020

Co oferujemy?

Jako DJ i wodzirej / konferansjer oferujemy kompleksową obsługę wszelkich uroczystości w zakresie oprawy muzycznej oraz usług wodzireja / prezentera.

Repertuar który gramy jest w pełni dopasowany do preferencji klienta jak i rodzaju oraz charakteru imprezy. Jako DJ na imprezę dbamy o odpowiednią muzykę od początku uroczystości, poprzez poszczególne jej fragmenty (powitanie, przemowy, podziękowania, "wjazd tortu" itp itd).. Dobieramy odpowiednie utwory zgodnie z motywem przewodnim imprezy. Dbamy o podkład muzyczny w czasie posiłków, a także o odpowiednie oświetlenie i nagłośnienie.

Jako wodzirej / prezenter zadbamy o dobrą zabawę na parkiecie, zaproponujemy proste układy taneczne, zintegrujemy uczestników imprezy, zainicjujemy toasty i przyśpiewki przy stołach. Zadbamy o dobry klimat, świetne humory i mnóstwo atrakcji.

Obsługujemy:

 • wesela,
 • poprawiny,
 • kinderbale,
 • studniówki,
 • 18-te urodziny i jubileusze
 • eventy firmowe, spotkanie biznesowe

Co nas wyróżnia?

  • rzetelność i gwarancja jakości,
  • kompleksowość usług,
  • dyspozycyjność - świadczymy usługi 7 dni w tygodniu,

Nasza oferta zawiera kilka ciekawych i praktycznych rozwiązań dzięki którym zorganizowanie uroczystości stanie się o wiele prostsze, przyjemniejsze i bardziej ekonomiczne, przy zachowaniu wysokiej jakości usługi.

DJ i wodzirej + foto/video = więcej niż muzyka

W odpowiedzi na potrzeby klientów, oferujemy kompleksową usługę tj. oprawę muzyczną wraz z obsługą foto-video. Ta opcja sprawdza się doskonale przy mniejszych weselach, poprawinach, wszelkich uroczystościach rodzinnych, jubileuszach i rocznicach. A Kto z nas nie lubi łatwych, szybkich i ekonomicznych rozwiązań? Zwłaszcza rozwiązań, które mają dobrą cenę i oferują najwyższą jakość. I to jeszcze takich, które same wchodzą nam w ręce.

Foto-CHROMińscy i Music Partners łączą siły, aby zaoferować Państwu dwie usługi - oprawę muzyczną i wykonanie reportażu foto-video. Jest to bardzo wygodna opcja, bo w ramach jednego pakietu rozwiązują się dwa zagadnienia, z którymi musi zmierzyć się każdy kto organizuje imprezę taneczną - muzykę i pamiątkę foto-video.

Po wszelkie informacje, promocje oraz ofertę cenową zapraszamy na stronę www Music Partners. Zobacz tutaj!

Skontaktuj się z nami!

Tel: (+48) 604 583 715

Tel: (+48) 607 233 399

Email: napisz do nas
Website:www.foto-chrominscy.pl