FotoObrazy

FotoObrazy

na urodziny, rocznicę...

View more
Albumy i foto-książki

Albumy foto-książki

okolicznościowe, ślubne....

View more
Z lotu ptaka

Z lotu ptaka

ujęcia z powietrza

View more

W tym dziale zapraszamy wszystkich naszych obecnych partnerów oraz potencjalnych klientów do zapoznania się z zakresem usług oraz ich szczegółową ofertą.

W zależności od rodzaju zlecenia i Państwa życzeń, oferty dopasowywane są do potrzeb indywidualnie. Zależy nam aby dokładnie i szczegółowo ustalić zakres realizacji usług. Preferujemy osobiste spotkanie, które jest najlepszą formą Ofertykomunikacji. Po ustaleniu szczegółów współpracy zostanie Państwu przedstawiona umowa, która dodatkowo zagwarantuje zrealizowanie zlecenia terminowo oraz zgodnie z ustaleniami.

Usługi realizujemy na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju (obsługujemy klientów anglojęzycznych).

Koszt dojazdu: Na terenie miasta Szczecinka i okolic dojazd jest bezpłatny, w innym przypadku koszt dojazdu ustalany jest indywidualnie.

 

Dla najmłodszych obywateli przygotowaliśmy Ofertę na chrzciny zarówno kompleksowo tj. foto-video, jak i pojedynczo w zakresie fotografii chrztu lub filmowej pamiątki chrztu. O ile Chrzest Św. jest przeżyciem głównie dla rodziców, o tyle I Komunia Św. to niezapomniane wydarzenie w życiu każdego dziecka. W tym dniu również jesteśmy z Wami proponując kompleksową obsługę uroczystości w zakresie fotografii oraz videofilmowania w Ofercie komunijnej.

Maturzyści są bardzo wymagającą grupą odbiorców a my doskonale rozumiemy ich potrzeby dostosowując odpowiednio Ofertę studniówkową, dzięki czemu nasza współpraca z kolejnymi rocznikami młodzieży jest jeszcze lepsza.

Część absolwentów szkół wraca do nas po krótszym lub dłuższym czasie, a my kierujemy do nich Ofertę ślubną :-). Zarówno dla nowożeńców, jak i dla wszystkich zainteresowanych indywidualnymi lub grupowymi sesjami fotograficznymi i filmowymi, proponujemy szeroki wachlarz usług w Ofercie plenerowej.

Wszystkie materiały filmowe oraz fotografie powinny znaleźć się w Państwa bibliotece w możliwie jak najbardziej eleganckim wydaniu. W przypadku filmów video będą to najpopularniejsze płyty DVD, a z nimi nasza Oferta archiwizacja. Wydruki zdjęciowe zajmą niejedną kartę w Albumach i foto-książkach oraz ekskluzywnych foto-albumach.

Coraz szersze grono naszych odbiorców decyduje się na FotoObrazy, które stanowią wspaniałą i oryginalną pamiątkę na różnego rodzaju okoliczności.

Obok fotoobrazów, w Ofercie na rocznice znajdziecie Państwo nasze propozycje foto i video zarówno dla osób obchodzących małżeńskie gody, jak i dla 18-latków. Dla Państwa, którzy zastanawiają się jak wyrazić swoje uczucia względem najbliższych, przygotowaliśmy Ofertę video podziękowania.

Reklama filmowa, reklama zdjęciowa czy fotografia produktowa to propozycje zarówno dla inwestorów jak i dla firm o profilu produkcyjnym, handlowym, usługowym. Nasza szeroka w tej dziedzinie Oferta reklamowa ma szansę spełnić Państwa oczekiwania i przełożyć się na miarodajne efekty.

Foto-ścianka powstała z myślą zarówno o naszych obecnych partnerach jak i potencjalnych klientach, którzy cenią sobie dobrą zabawę, niebanalne atrakcje podczas imprezy. Oferta na foto-ściankę przybliży ideę oraz wszystkie propozycje związane z tą atrakcją.

Skontaktuj się z nami!

Tel: (+48) 604 583 715

Tel: (+48) 607 233 399

Email: napisz do nas
Website:www.foto-chrominscy.pl