Sesje różne to filmowy misz-masz. Dział inny od pozostałych jednak nie mniej ważny. Można tu znaleźć realizacje z wielorakich przedsięwzięć w jakich braliśmy udział, np. "Metamorfozy z Paolą". To filmiki o różnej tematyce, różnych charakterach i z różnych dziedzin. Ten dział dotyczy zarówno sesji prywatnych jak i akcji o szerszym zasięgu. Zapraszamy do obejrzenia przykładowych filmów.

Slide background

SESJA NARZECZEŃSKA

Iza i Krzysztof

Slide background

METAMORFOZY Z PAOLĄ

Sesja finałowa

 

 

Sesja narzeczeńska Iza i Krzysztof

Sesje narzeczeńskie stają się coraz bardziej popularne. I bardzo dobrze. Można uznać, że to rozbieg przed dniem ślubu kiedy to Młoda Para jest głównym obiektem dla wszystkich aparatów i kamer, także "ciocinych" i "wujkowych". Taka sesja to możliwość obycia się z kamerą, przyzwyczajenie do niej, nabranie pewności siebie, naturalności. Po takim spotkaniu nawet najbardziej nieśmiała osoba przestanie bać się obiektywu.
Nasza Para-Iza i Krzysztof. Ona delikatna blondynka, uśmiechnięta i ... cichutka. On niepoprawny gaduła nadrabiał za siebie i za Izę. Oboje przesympatyczni i cudownie zakochani. Nasza współpraca rozpoczęła się właśnie od sesji narzeczeńskiej. Sesja była trochę spontaniczna, pomysły pojawiały się na gorąco, ale jak widać byliśmy wszędzie :) To był bardzo miło spędzony czas, przełamanie lodów. Poznanie się, które zaowocowało świetnymi kadrami.
Serdecznie pozdrawiamy :)

Metamorfozy z Paolą

"Metamorfozy z Paolą" - druga edycja akcji organizowanej przez Studio Kosmetyki Profesjonalnej "Paola". Uczestniczyliśmy w niej jako ekipa foto-video rejestrując wszystkie etapy zmian jakim poddawała się nasza finalistka. Byliśmy wszędzie. Od pierwszych zajęć na spinningu, przez masaże, okłady, ostrzykiwania, maseczki, laser, kosmetykę dłoni i stóp, aż po pielęgnację i modelowanie włosów. Nie ominęliśmy także bardziej bolesnej części zmian jaką był makijaż permanentny ust i oczu.
Akcja zakończyła się sesją na Zamku. Trzeba przyznać, że wszyscy spisali się na medal, a Jola dzięki wszystkim zabiegom wyglądała przepięknie.

Skontaktuj się z nami!

Tel: (+48) 604 583 715

Tel: (+48) 607 233 399

Email: napisz do nas
Website:www.foto-chrominscy.pl