Z czym nam wszystkim kojarzy się styczeń ? Dla jednych z początkiem czegoś nowego, dla innych z noworocznymi postanowieniami, a młodzieży? Oczywiście ze studniówkami.

Studniówka jest niewątpliwie bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdego młodego człowieka stojącego u progu egzaminu dojrzałości. Przygotowania do studniówki nie są wcale sprawą błahą, o czym się przekonaliśmy obserwując je z bliska okiem aparatu i kamery.

Doskonale pamiętamy nasze studniówki w latach 90-tych organizowane często w salach gimnastycznych, dekorowane wojskowymi siatkami maskującymi, z ciastami i tortami pieczonymi przez nasze mamy. Widząc jednak ogrom pracy i zaangażowanie dzisiejszej młodzieży, śmiało możemy stwierdzić, że bale studniówkowe XXI wieku w niczym nie ustępują tamtym sprzed 20-stu lat. W dobie internetu, muzyki techno, house oraz luzackiego sposobu na życie dzisiejszego pokolenia, wydawać by się mogło, że studniówki mogą przypominać bardziej dyskotekę. Nic bardziej mylnego - widząc wytworne suknie, pięknie upięte włosy, wieczorowe makijaże pań oraz eleganckie garnitury panów, śmiało można stwierdzić, że dzisiejsze studniówki w pełni zasługują na miano balu.

Mimo, że czas nieubłaganie pędzi do przodu i trendy się zmieniają, jedno pozostaje na szczęście niezmienne – 100 dni przed maturą musi odbyć się studniówka – a widząc ich wysoki poziom, aż chce się spokojnie czekać na najwyższe wyniki z egzaminu dojrzałości...

Studniówka 1

Galeria 1

zobacz zdjęcia

View more
Studniówka 2

Galeria 2

zobacz zdjęcia

View more

Skontaktuj się z nami!

Tel: (+48) 604 583 715

Tel: (+48) 607 233 399

Email: napisz do nas
Website:www.foto-chrominscy.pl