Reportaż video jest coraz bardziej popularną formą filmowania. Ma za zadanie przedstawić konkretne wydarzenie i towarzyszące mu okoliczności. Okiem operatora reportaż rejestruje przebieg wydarzeń, ukazuje ludzi, często emocje. To od wrażliwości operatora, stylu pracy, sposobu patrzenia na świat, zależy jaką formę przybierze dana video-relacja. Reportaż może obejmować zarówno imprezy okolicznościowe, rodzinne, jak i wydarzenia kulturalne, czy społeczne. Może również być zrealizowany jako video-klip.

Koncert Karnawałowy "Muzyka (nie)poważna"

Zapowiedź oraz pełna relacja z koncertu karnawałowego p.t. "Muzyka (nie)poważna", który odbył się w piątek 18 stycznia 2019 w szczecineckim kinie Wolność.

Slide background

Koncert - zapowiedź

Muzyka (nie)poważna

Slide background

Koncert - część 1

Muzyka (nie)poważna

Slide background

Koncert - część 2

Muzyka (nie)poważna

 

 

Zakład Karny w Czarnem - obchody 60 lecia

To już 60 lat istnienia. Z tej okazji, na zlecenie Zakładu Karnego w Czarnem, wykonaliśmy reportaż z obchodów 60-lecia istnienia Zakładu które miały miejsce 22 czerwca 2018.

Slide background

Zakład Karny Czarne

Uroczystość 60-lecia

 

Szczecinecki klaster meblowy - otwarcie fabryki BHK

Slide background

Klaster meblowy

Otwarcie fabryki BHK

 

 

Slide background

METAMORFOZY Z PAOLĄ

przy kawce - część 1

Slide background

METAMORFOZY Z PAOLĄ

przy kawce - część 2

Slide background

VIII FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ

Borne Sulinowo, SIERPIEŃ 2012 - część 1

Slide background

VIII FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ

Borne Sulinowo, SIERPIEŃ 2012 - część 2

Slide background

VIII FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ

Borne Sulinowo, SIERPIEŃ 2012 - część 3

 

 

Metamorfozy przy kawce

Miłe spotkanie po pierwszej i przed drugą edycją "Metamorfozy z Paolą". Wspominaliśmy jak przecieraliśmy pierwsze szlaki w "Metamorfozach" wiosennych. Asia opowiadała co i jak się zmieniło w jej życiu. W zasadzie jak zmieniła się ona sama. Jola dzieliła się z nami pierwszymi wrażeniami i opowiadała co ją skłoniło do wzięcia udziału w akcji. Bardzo przyjemnie spędziliśmy czas. Było sporo śmiechu i żartów. Fajnie, że w codziennym zabieganiu, mogliśmy się wszyscy spotkać i pogawędzić przy pysznej kawie.

Festiwal Piosenki Borne Sulinowo

Było nam niezmiernie miło uczestniczyć w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Bornem Sulinowie. Jest to impreza dla Domów Pomocy Społecznej i Seniorów.
Na tegoroczny festiwal przybyła liczna rzesza uczestników. Pani Dyrektor DPS w Bornem uroczyście powitała przybyłych i oficjalnie otworzyła Festiwal. Następnie udział wzięli wykonawcy piosenek żołnierskich z poszczególnych DPS-ów z całej Polski.. Trzeba przyznać, że repertuar został przygotowany z dużą starannością i wykonany z wielkim zaangażowaniem. Były nagrody i wyróżnienia. Gościem specjalnym był Andrzej Rybiński, który wykonał swoje największe przeboje przy spontanicznym aplauzie uczestników. Po występie Pan Andrzej chętnie pozował do zdjęć.
Było wiele dodatkowych atrakcji. Na strzelnicy można było spróbować swoich sił przy strzelaniu z wiatrówki do celu. Były stragany gdzie można było zaopatrzyć się w akcesoria żołnierskie i inne pamiątki. Dookoła rozchodził się wspaniały zapach kiełbasek z grilla i żołnierskiej grochówki.
Pogoda dopisała, to było niezapomniane wydarzenie, wszyscy świetnie się bawiliśmy.

Skontaktuj się z nami!

Tel: (+48) 604 583 715

Tel: (+48) 607 233 399

Email: napisz do nas
Website:www.foto-chrominscy.pl