W dzisiejszych czasach reklama to podstawa. Video reklama jest jednym z najskuteczniejszych i najnowocześniejszych narzędzi mających za zadanie wypromowanie danego produktu, usługi, firmy, utworu bądź wykonawcy. W dobie tak powszechnego internetu reklama video osiąga o wiele większy zasięg niż inne formy reklamy (np. prasowa) i ma szansę dotrzeć do szerszego kręgu odbiorców. Nie wspominając o kosztach, które w tym wypadku są praktycznie znikome.

Zakład Karny w Czarnem

Zakład Karny w Czarnem - jednostka typu zamkniętego przeznaczona dla skazanych odbywających karę pozbawienia wolności z oddziałami zamkniętymi oraz półotwartymi... Jest obecnie największą jednostką w Polsce.
Realizacja filmu o ZK Czarne to zupełnie nowe doświadczenie dla nas. Mieliśmy okazję zobaczyć zakład karny od środka, porozmawiać z funkcjonariuszami o ich pracy i życiu osadzonych. Dowiedzieliśmy się również że życie za kratami w dzisiejszych czasach jest dużo bardziej łaskawsze. System więziennictwa oferuje skazanym możliwość rozwoju edukacyjnego oraz zawodowego.

To już 60 lat istnienia. Z tej okazji, na zlecenie Zakładu Karnego w Czarnem, wykonaliśmy dokument przedstawiający jednostkę "wczoraj i dziś". Ten film to nieliczna okazja zobaczenia więzienia zza krat.

Slide background

ZK Czarne

60-lecie Zakładu Karnego

Dom Weselny Szczecinek

W branży weselnej dobra reklama jest szczególnie ważna. Wiadomo, że potencjalni klienci szukają w pierwszej kolejności wiadomości w internecie. I na tym etapie zamieszczenie informacji w sposób atrakcyjny i w miarę szczegółowy jest sprawą kluczową. W końcu ma zachęcić zainteresowanych do kontaktu i zapoznania się z ofertą. Taką rolę ma spełniać film reklamowy nagrany dla Domu Weselnego. Obiekt atrakcyjnie położony w niedalekiej odległości od centrum miasta. Oddalony od głównej ulicy co zapewnia spokój i bezpieczeństwo. Na filmie prezentujemy pomieszczenia z przeznaczeniem do organizowania różnorakich imprez okolicznościowych. Salę taneczną oraz część jadalną, gdzie można zjeść posiłek i spokojnie porozmawiać bez konieczności przekrzykiwania muzyki. Naszą intencją w realizacji filmu było pokazanie największych atutów obiektu, rozmieszczenie i wystrój wnętrza, a także teren wokół budynku z częścią wypoczynkową i parkingiem. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Slide background

DOM WESELNY SZCZECINEK

Imprezy okolicznościowe, firmowe...

Slide background

HOTEL SZCZECINEK

Atrakcyjna baza noclegowa

Slide background

MASARNIA KRAJENKA

Wyroby z duchem tradycji

Slide background

DALBET

Działka budowlana

Slide background

DALBET

Nieruchomość pod inwestycje

 

 

Hotel Szczecinek

Prezentujemy wideo reklamę części hotelowej Domu Weselnego. Estetyczne, atrakcyjnie wyposażone wnętrza zachęcają do pobytu i odpoczynku. W ofercie jest specjalnie przygotowany, przestronny apartament dla nowożeńców. A także kilkanaście pokoi do dyspozycji gości weselnych, przyjezdnych i turystów. Przedstawiamy poszczególne pokoje, sanitariaty, korytarze. Mamy nadzieję, że nasza reklama zachęciła Państwa do wyboru Hotelu jako miejsca pobytu w naszym mieście i spędzenia w nim miłych chwil.

Masarnia Krajenka

Styczeń o świcie. Skuta lodem mała miejscowość Krajenka, na zewnątrz -20st. i my zaopatrzeni w kamery dziarsko rozpoczynaliśmy kręcenie nowej reklamy dla Zakładu Masarniczego. Pracownicy Masarni Krajenka wprowadzili nas w tajniki tradycyjnego wędzenia wędlin. Pokazali piece, opał, chłodnie. Z ciekawością przyglądaliśmy się ich pracy rejestrując poszczególne etapy. Wszystko wyglądało imponująco, a efekt końcowy w postaci gotowych wędlin robił przepyszne wrażenie. Sprawdźcie sami. Uwaga: Film bez udźwiękowienia - przeznaczony na witrynę sklepową.

Dalbet

Tym razem pracowaliśmy dla jednej ze szczecineckich firm. Spotkanie z Prezesem Firmy wspominamy z przyjemnością, to człowiek bardzo przyjazny, otwarty, rzeczowy. Można powiedzieć krótko-konkretna Firma, konkretny człowiek i konkretny, merytoryczny film reklamowy. Zlecenie zostało zrealizowane przy użyciu kamer tradycyjnych jak również za pomocą drona, który filmował obiekt z powietrza. Jak się okazało, Prezes Firmy dysponuje głosem prawdziwie lektorskim, co wykorzystaliśmy do nagrania komentarza do filmu. Dodatkowo, dzięki zaawansowanej technice postprodukcji audio oraz dodatkowemu udźwiękowieniu, rezultat wyszedł ciekawie.

Slide background

SQUASH BOWELS

DVD trailer

Slide background

MUSICK MAGAZINE

czasopismo muzyczne

Slide background

PUTRID PILE

DVD trailer

 

 

Wykonaliśmy sporo materiałów video dla prasy, festiwali oraz grup muzycznych, począwszy od video clipów live, poprzez spoty reklamowe, trailery, promocyjne video-clipy, a skończywszy na profesjonalnym przygotowaniu materiałów audio-video przeznaczonych do tłoczni z zamiarem wydania publikacji DVD.

SQUASH BOWELS

Jedną z naszych realizacji jest pierwsze wydawnictwo DVD polskich grinders SQUASH BOWELS. Jest to doskonała okazja dzięki obchodzonej przez zespół 20-tej rocznicy istnienia. Nadchodzące DVD zatytułowane "Grindvirus Syndrome - Live At OEF 2011" zaaplikuje Wam ekstremalną dawkę grind core'a! Zobacz trailer, let's grind!!!

MUSICK MAGAZINE

Na 84 stronach znajdziecie wywiady z: Testament, Neurosis, Enslaved, Marduk, Immolation... Ponadto: rozmowy z Nergalem/Behemoth oraz Piotrem Weltrowskim, obszerny artykuł o Pagan Records, duża porcja relacji z festiwali, trzecia część „Ekstremalnych Zmyśli" Tryłkołaka oraz kilkadziesiąt recenzji. Do magazynu dołączona jest płyta kompilacyjna zatytułowana „Waking the Dead" vol. 1

PUTRID PILE

Z wielką przyjemnością polecamy długo oczekiwane DVD PUTRID PILE nagrane i zrealizowane przez nasz zespół. DVD zatytułowane "Live At Obscene Extreme 2011", a wydane zostało w maju 2012 przez amerykańską Sevared Records!

Skontaktuj się z nami!

Tel: (+48) 604 583 715

Tel: (+48) 607 233 399

Email: napisz do nas
Website:www.foto-chrominscy.pl