Uroczystość ślubna zajmuje w fotografii i videofilmowaniu miejsce szczególne, z jednej strony to wielkie wyzwanie, z drugiej to praca niezwykle fascynująca, osobista, intymna.
Dzięki naszej pracy obejrzycie swoją opowieść, zatrzymacie się w chwilach, o których nie wiedzieliście. Zobaczycie spojrzenia, uśmiechy, łzy wzruszenia, zabawne sytuacje i gesty, których przez stres czy ekscytację nie pamiętacie.
Każdy ślub jest inny, każda Para jedyna w swoim rodzaju, każda miłość wyjątkowa, każda uroczystość tworzy niepowtarzalną ... tylko Waszą historię. Fotograf na ślub i wesele.

" Już mi niosą suknię z welonem ... "
Przygotowania to szczególny etap w dniu Pary Młodej, niby dzień jak co dzień, ale każdy czuje że coś wisi w powietrzu. Powoli zaczyna się krzątanina, pachnie kawa, żelazka buchają parą, ktoś sprawdza pogodę co 15 minut, ciągle rozbrzmiewa dzwonek telefonów. I tylko wzrok raz po raz biegnie w stronę wiszącej na szafie białej sukni. Sukni wymarzonej, jak z bajki.

Tego nie da się uniknąć na żadnym weselu! Zawsze coś wymknie się spod kontroli, wydarzy się coś niecodziennego, wariackiego, objawiają się talenty wokalne, zapędy aktorskie, ujawniają się mistrzowie drugiego planu. Czasami szalona świadkowa przejdzie między nogami kamerzysty, aktywni stają się specjaliści od wyczynowego aerobiku, popis dają instruktorzy tańca z gwiazdami. Czasami Pani Młoda przyłoży mężowi talerzykiem z tortem.

"I nagle dzwony dzwonią ..."
I zaczyna się ten najważniejszy moment w życiu Młodych. Emocje sięgają zenitu i nie dostrzega się już zaproszonych gości, pięknie udekorowanego kościoła i wszystkiego tego co dookoła.
Liczą się tylko złączone dłonie, słowa przysięgi małżeńskiej "i biorę sobie Ciebie ... za żonę ... za męża ...", spojrzenia, wzruszenie, radość, szczęście i mama ukradkiem ocierająca łzę.

Nie zapominamy również o naszych milusińskich. Śmiech dziecka to jak promyki słonka, autentyczny i zaraźliwy. Dzieci roztańczone, rozbawione, ciągle w ruchu i ciekawe świata. Mali kawalerowie i prześliczne księżniczki to najbardziej spontaniczni modele jakich można sobie wymarzyć.
Zdjęcia dzieci zawsze są piękne.

"Dla młodej pary sto lat, dla młodej pary ten walc, niech miłość połączy ich ...".
Powitanie chlebem i solą ... nie każdy wie, że to staropolski obyczaj, już w XVI wieku rodzice witali państwa młodych po powrocie z kościoła. Chleb i sól to podstawa pożywienia, kwintesencja życia. Według europejskich wierzeń ludowych miały niezwykłe właściwości życiodajne, ochronne, oczyszczające a także magiczne.

Skontaktuj się z nami!

Tel: (+48) 604 583 715

Tel: (+48) 607 233 399

Email: napisz do nas
Website:www.foto-chrominscy.pl